Тіло чоловіка знайшли на вулиці в Дніпрі: кадри з місця трагедії

Тіло чоловіка знайшли на вулиці в Дніпрі: кадри з місця трагедії

У Дніпрі у покинутій будівлі було знайдено труп чоловіка. Як повідомляє “Інформатор”, жахливу знахідку виявили співробітники муніципальної гвардії. На тілі чоловіка, що був знайдений у покинутому Палаці профілактики, при візуальному огляді видимих тілесних ушкоджень не було виявлено. Тож що стало причиною смерті зараз достеменно не відомо. Проте тіло вже направили на судово-медичну експертизу. Тож чекають висновків експертів.

На місці події продовжують працювати правоохоронці. Наразі вони з’ясовують усі обставини трагедії. Біля Палацу профілактики продовжують чергувати співробітники патрульної поліції та муніципальної гвардії.

Як вже повідомляла Politeka, минулого тижня подібна моторошна знахідка біла виявлена в одному з парків Дніпра. Зранку 15 лютого працівник парку Шевченка у покинутій будівлі кафе знайшов тіло чоловіка. На вигляд загиблий мав 45-50 років. За висновками судово-медичного експерта, що прибув на місце події, тіло померлого чоловіка пролежало у будівлі майже місяць. Проте що стало причиною смерті з первинного огляду не було зрозуміло. Ознак насильницької смерті виявлено не було. Тепер окрім обставин що призвели до трагедії, правоохоронцям необхідно з’ясувати і особу загиблого. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.