Увірвався до чужої квартири та бив: на Полтавщині чоловік закатував жінку, бо вона його покинула

Увірвався до чужої квартири та бив: на Полтавщині чоловік закатував жінку, бо вона його покинула

У Полтавській області чоловік жорстоко вбив співмешканку через те, що та відмовилась до нього повернутись. Підозрюваний закатував жінку в присутності іншого чоловіка, який не викликав поліції. Про це йдеться у вироку Великобагачанського районного суду Полтавської області, повідомляє ТСН.ua. Підозрюваний вимагав, щоб жертва повернулась до нього

За даними суду, підозрюваний 3 червня 2021 року о 9:00 жорстоко вбив потерпілу. Він увірвався до чужого помешкання та побив жінку. Потерпілу намагались врятувати медики, проте вона померла. Також він вимагав, щоб жінка повернулась до нього, проте вона відмовилась. 

Перед трагедією підозрюваний вигнав жертву з домуПід час суду сестра покійної розповіла, що підозрюваний та його жертва жили разом. Чоловік часто ревнував жінку. Напередодні трагедії підозрюваний вигнав потерпілу з дому. Жінка просила сестру прихистити її, проте та не змогла цього зробити, оскільки також мешкала в будинку свого співмешканця. Після побиття чоловік пішов з помешкання гетьПотерпілу в своїй квартирі прихистив інший чоловік, до помешкання якого і увірвався підозрюваний. Свідок розповів, що колишній співмешканець жінки вибив двері, вдарив його та кинувся до кімнати, де спала потерпіла. Він жорстоко бив жінку. Свідок зробив йому зауваження, проте не викликав поліції. Згодом підозрюваний вийшов з помешкання, попрощавшись із власником квартири та заявив йому, що “він може залишити жінку собі”. Тоді свідок знайшов жінку непритомною. Потерпілу госпіталізували, проте вона померла в приймальній лікарні. Фельдшерка, яка приїхала на виклик до потерпілої розповіла, що жінку жорстоко побили, вона лежала непритомною. без одягу на підлозі. За даними медиків, потерпіла померла через жорстоке побиття. Вирок судуСуд визнав чоловіка винним за ч. 2 ст. 121 КК України та 1 ст. 309 КК України. Його засудили до 8 років позбавлення волі. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.