“Україна — самостійна держава, а не така, як бачить Росія”: Зеленський відповів на запитання російських журналістів

“Україна — самостійна держава, а не така, як бачить Росія”: Зеленський відповів на запитання російських журналістів

Президент україни Володимир Зеленський дав інтерв’ю представникам російських ЗМІ з YouTube-каналу «Зыгарь», телеканалу «Дождь», порталу «Медуза» та видань «Коммерсантъ» і «Новая Газета».Так, Зеленський заявив, що Україна самостійна держава, а не така. як бачить Росія.Він також зазначив, що хаос в економіці країни та політична нестабільність в Україні все одно привели б до ескалації з боку Російської Федерації — і до правління сьогоднішнього президента РФ.

“Просто вони могли б тоді нашу країну окупувати набагато швидше. Це точно входило до планів. Ми маємо справу навіть не з даними розвідок інших країн, а насамперед нашої розвідки. Насамперед, нашого розуміння — як взагалі до політики України [в Кремлі] ставляться”, — зазначив президент.

На жаль, не вбачають самостійності України. Це взагалі трагедія наших із вами…”Я не знаю, чи можна говорити з вами. Напевно, з вами, так, бо два товариства є. І насамперед, це народи, а потім уже правителі. Сталася ця трагедія – несприйнятливість нас як самостійної держави. Сприйняття нас не як самостійної держави, бо як якогось продукту, як частини якогось великого організму, на чолі якого бачить себе чинний президент Росії”, — додав президент.Він також зазначив, що українці вважають свою державу самостійною — з великою, глибокою історією та з моральністю.”Про мораль та об’єднання і говорити нічого… Я думаю, що ми показуємо сьогодні [під час війни], як це насправді”, — сказав Зеленський.Нагадаємо, Україні потрібна перемога, як країні, яка на це заслуговує, але в цій ситуації, що є зараз, перемога не може бути ідеальною.Про це заявив президент України Володимир Зеленський у спілкуванні із представниками українських медіа.Він розповів, про те, що йому б зараз хотілось і чи вважає він те, що зараз вже можна казати, що українці увійшли в історію.

Leave a Reply

Your email address will not be published.