Українець через шматок м’яса розправився з батьком і братом: деталі трагічного вечора

Українець через шматок м’яса розправився з батьком і братом: деталі трагічного вечора

Як передають у Нацполіції Тернопільської області, трагедія сталася в Кременецькому районі.61-річний батько жив разом з двома своїми синами-чоловіки безробітні і часто випивали.У день трагедії батько зі старшим сином різали порося у сусіда, інший чоловік допомагав односельцю. З чоловіками за роботу розрахувалися м’ясом, з третім горілкою.

Під час вечері батько і старший брат не захотіли ділиться з підозрюваним м’ясом – тоді він вихопив ніж і вбив тата, брата він поранив ножицями.

Через травми 61-річний чоловік помер на місці трагедії, його син госпіталізований в реанімацію. Підозрюваний був затриманий, йому інкримінують статтю 115. Раніше повідомлялося, що в поліцію надійшло повідомлення про смерть через нібито скоєне самогубство жителя Новограда-Волинського району Житомирської області.Родичі покійного 49 – річного жителя села Мар’янівка розтрубили спочатку про природну смерть останнього-той випивав і могло трапиться всяке: або впав, або прихопило серце. Потім намагалися видати те, що трапилося за суїцид. Після того, як правоохоронці вказали на слід від мотузки на шиї, батьки покійний різко поміняли свідчення.

З’ясувалося, що загиблий, який вже двічі був судимий, зокрема, за вбивство, повернувся того дня додому напідпитку. Тоді у бабусі з дідусем гостював 19-річний племінник, який приїхав з Київщини.Хлопець не витримав знущань дядька над людьми похилого віку і вбив його. Сім’я вирішила прикрити юнака, придумавши історію з суїцидом. Джерело

Leave a Reply

Your email address will not be published.