У Бразилії на катери з туристами впала скеля: відео трагедії

У Бразилії на катери з туристами впала скеля: відео трагедії

На озері Фурнаш під водоспадом на південному сході Бразилії частина скелі обвалилася на прогулянкові катери з туристами. Цей момент потрапив на відео, яке широко розійшлося у соціальних мережах.На записі видно, як величезна кам’яна брила під крики туристів раптово відривається від стіни каньйону та падає на човни, піднімаючи при цьому велику хвилю над озером.

Трагедія в Бразилії: скеля впала на човни з туристамиАвтор: УніанЯк передає BBC News, у результаті обвалу скелі загинули, щонайменше, семеро людей. Ще троє – пропали безвісти, 32 отримали поранення. При цьому у дев’ятьох туристів серйозні поранення, вони перебувають у лікарні.

Незадовго до трагедії в районі озера йшли затяжні дощі. Не виключено, що саме вони посприяли обваленню скелі.До слова, біля берегів Лівії потонули понад 75 мігрантів під час спроби потрапити до ЄС. В результаті цієї останньої трагедії цього року в Центральному Середземномор’ї загинуло понад 1300 людей.До цього в Іонічному морі біля островів Паксі загинули 12 людей внаслідок аварії корабля. Повідомлялося, що на судні з нелегальними мігрантами могли бути близько 50 осіб. Відомо, що 21 із них вдалося врятувати.

Leave a Reply

Your email address will not be published.