У Кривому Розі чоловік зарізав коханця дружини: “прийшли до жінки одночасно”

У Кривому Розі чоловік зарізав коханця дружини: “прийшли до жінки одночасно”

Мертвого чоловіка знайшли в під’їзді одного з будинків на Вечірньому бульварі.  За інформацією “Свої. Кривий Ріг” трагедія сталася 22 грудня. Спочатку чоловіки сварилися між собою та з’ясовували відносини на ґрунті ревнощів. Потім один із суперників дістав ножа та декілька разів вдарив опонента. Тіло, чоловік залишив на першому поверсі та аби не шокувати сусідів прикрив його килимом.

До поліції подзвонила мешканка під’їзду, яка саме спускалася з дитиною на прогулянку. Правоохоронці, що приїхали на виклик, затримали вбивцю – він добровільно вийшов до поліцейських.

Як з’ясувалося, наразі жінка проживає одна. З чоловіком розійшлася, проте ще не розлучилася. І так збіглося, що в один той самий час до неї приїхали й чоловік, й коханець. Працівниками правоохоронних органів розпочато слідство. Вони мають з’ясувати усі обставини, що призвели до трагедії. У Дніпрі, на цьому тижні, біля однієї з міських шкіл, перехожі знайшли тіла двох чоловіків з ознаками насильницької смерті. Правоохоронці затримали двох молодиків та дівчину. Їх підозрюють у подвійному вбивстві. За словами затриманих, вони відмічали день народження, а потім вирішили “розважитись”. Коли на очі їм попалися безхатченки, один з молодиків напав на них та почав завдавати їм удари гострим предметом. А потім взяв фрагмент бетонної плити та кинув безхатькам на голову. За подвійне вбивство затриманих загрожує довічне ув’язнення.  Також повідомлялося, що киянку порізали ножем заради мобільного телефону.

Leave a Reply

Your email address will not be published.