У Ліберії під час церковного зібрання сталася тиснява: десятки загиблих, серед них – 11 дітей

У Ліберії під час церковного зібрання сталася тиснява: десятки загиблих, серед них – 11 дітей

У Ліберії (Західна Африка) на церковному зібранні внаслідок тисняви загинули 29 людей, серед них – 11 дітей.Про це повідомив заступник міністра інформації Джалава Тонпо у четвер, 20 січня, пише  Reuters.За його словами, трагедія сталася у ніч на 19 січня в столиці Ліберії Монровії в районі Нью-Кру-Таун. “Лікарі сказали, що 29 людей померли, а деякі знаходяться в списку критичних”, – прокоментував Тонпо та назвав, що “це сумний день для країни”.

За словами місцевих жителів, які стали свідками, тиснява в церків почалася після того, як група озброєних людей зайшла до храму та намагалися пограбувати вірян. Чоловіки мали при собі ножі та іншу зброю. “Під час бігу деякі люди впали, а інші впали на землю і перейшли через них”, – розповідає очевидець.

Президент Ліберії оголосив триденний період національного жалоби і зазначив, що відповідні служби надали допомогу постраждалим. Згодом стало відомо, що серед 29 загиблих унаслідок тисняви у церкві у столиці Монровії було 11 дітей.Нагадаємо, в Індії під час релігійного свята у храмі затоптали 12 людей. Внаслідок 12 людей загинули в тисняві та ще 13 були доправлені до лікарні з травмами різного ступеню тяжкості.Читайте також:У Франції від 1950 року нарахували понад 3 тис. католицьких священників-педофілівКатолицька церква після виявлення решток понад тисячі дітей у Канаді вибачилася за тортуриНерухомість в елітних районах європейських міст: Ватикан уперше опублікував інформацію про своє майно

Leave a Reply

Your email address will not be published.