У Польщі дорогою на роботу позбавили життя українську заробітчанку: спливли деталі трагедії. Фото

У Польщі дорогою на роботу позбавили життя українську заробітчанку: спливли деталі трагедії. Фото

У Польщі вбили українську заробітчанку родом із Житомирщини Надію Яремчук. Жінка йшла ввечері на роботу, на нічну зміну, коли на неї напали, вдаривши важким предметом по голові та пограбувавши.

Про трагедію розповіла 20-річна дочка загиблої Ольга, яка також була з матір’ю на заробітках, пише “33-й новини”. За її словами, напад зафіксували камери.Дівчина зазначила, що на вулиці йшов дощ, і тіло матері пролежало на дорозі до ранку, поки його не побачили перехожі та не викликали поліцію і швидку. Після цього зателефонували і дочці, щоб вона прийшла на упізнання тіла.

Ольга наголосила, що залишилася тепер сама – батько теж помер багато років тому. Мало того, що їй потрібні шалені кошти, щоб відправити тіло мами до України, так ще виснажує тривале очікування, бо з моргу його віддадуть лише через кілька днів.Винуватців, за її словами, наразі не затримали, про підозру нікому не повідомляють. Та місцеві правоохоронці обіцяють у всьому розібратись, сподівається дівчина. Сообщение У Польщі дорогою на роботу позбавили життя українську заробітчанку: спливли деталі трагедії. Фото появились сначала на NEWS TiME.

Leave a Reply

Your email address will not be published.