У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Українець наклав на себе руки через матеріальне становище, а також проблеми з дружиною.Стало відомо про інцидент, який стався в Польщі. Українець повісився на дорожньому знаку через проблеми з грошима.

Про це стало відомо завдяки ролику, який зараз почали поширювати по мережі.За попередньою інформацією, українець повісився на дорожньому знаку, який стояв по центру дороги. Як саме це сталося, і чому поруч нікого не виявилося, щоб врятували його-невідомо.Працював чоловік на автозаводі Фольксваген, і причиною такого вирішення стали проблеми з грошима і з дружиною. Не витримав проблем.При цьому, варто відзначити, що сталася трагедія ще кілька днів тому, однак, чомусь цей інцидент було прийнято рішення приховати в Польщі, і ніяк не висвітлювалося в новинах.

Єдине що є-ролик, який просочився в мережу.У коментарях користувачі почали шукати відповіді на запитання, як йому зовсім вдалося забратися на цей знак.Варто відзначити, що раніше в Польщі був убитий українець. Сталося це в новорічну ніч, і вже було затримано 12 осіб. Його тіло було знайдено парою, яка поверталася зі святкування приблизно о 4: 00. У загиблого була травма голови, і за попередніми даними він був саме убитий.

Як з’ясували слідчі, 47-річний українець святкував Новий рік у компанії українців та іноземців. Всі вони можуть бути причетні до вбивства. Саме тому всі вони, а це 12 осіб, були затримані і дають свідчення співробітникам правоохоронних органів.

Leave a Reply

Your email address will not be published.