У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Стало відомо про інцидент, який стався в Польщі. Українець повісився на дорожньому знаку через проблеми з грошима. Про це стало відомо завдяки ролику, який зараз почали поширювати по мережі. За попередньою інформацією, українець повісився на дорожньому знаку, який стояв по центру дороги. Як саме це сталося, і чому поруч нікого не виявилося, щоб врятували його-невідомо. 

Працював чоловік на автозаводі Фольксваген, і причиною такого вирішення стали проблеми з грошима і з дружиною. Не витримав проблем. 

При цьому, варто відзначити, що сталася трагедія ще кілька днів тому, однак, чомусь цей інцидент було прийнято рішення приховати в Польщі, і ніяк не висвітлювалося в новинах.Єдине що є-ролик, який просочився в мережу. У коментарях користувачі почали шукати відповіді на запитання, як йому зовсім вдалося забратися на цей знак. Варто відзначити, що раніше в Польщі був убитий українець. Сталося це в новорічну ніч, і вже було затримано 12 осіб. Його тіло було знайдено парою, яка поверталася зі святкування приблизно о 4: 00. У загиблого була травма голови, і за попередніми даними він був саме убитий.

Як з’ясували слідчі, 47-річний українець святкував Новий рік у компанії українців та іноземців. Всі вони можуть бути причетні до вбивства. Саме тому всі вони, а це 12 осіб, були затримані і дають свідчення співробітникам правоохоронних органів. Раніше повідомлялося, що жеенщина відрізала статевий орган і голову співмешканцю після сварки: застілля закінчилося сотнею ударів ножемТакож, українець загинув під час зимових розваг на сніговій гірці-поїздка на санках була фатальною: дочку встигли врятувати

Leave a Reply

Your email address will not be published.