У Харкові з вікна висотки випала жінка: допомога медиків не знадобилася

У Харкові з вікна висотки випала жінка: допомога медиків не знадобилася

За словами свідків, з вікна на 10 поверсі випала жінка.У Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф підтвердили інформацію про інцидент.  “На момент прибуття медиків близько 16-поверхового будинку на землі лежала жінка була без ознак життя. На вигляд їй близько 40 років. З якого поверху вона випала поки встановити не вдалося”, – розповів керівник Центру Віктор Забашта, передає “newsroom”.

Раніше повідомлялося, що несприятливі погодні умови викликали значні ускладнення руху транспорту.Так, у Чугуєві рятувальники допомогли медикам швидкої, чия машина застрягла в снігу на шляху до пацієнта.Схожий випадок стався в селі Лісконоги Богодухівського району, де рятувальники донесли хвору, яка перебувала в несвідомому стані, до карети швидкої, яку відбуксирували зі снігу до автодороги.

Біля села Кучерівка водій шкільного автобуса теж застряг у заметі. Йому також була надана допомога і той рушив далі.Бійці 8-ї ДПРЧ з Харкова витягли із замету вантажівку Volvo, яка була завантажена киснем для харківської лікарні № 22. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.