ХЛОПЧИК НАРОДИВСЯ З МОЗКОМ У НОСІ І ДЕЯКІ ЛЮДИ ВВАЖАЮТЬ, ЩО ДІТКАМ З ТАКОЮ ЗОВНІШНІСТЮ НЕ МІСЦЕ СЕРЕД ЛЮДЕЙ

Для більшості жінок і матерів, всі діти — милі_створіння. Вони можуть бути худими і повненькими, великими і маленькими, світловолосими ангелочками і кароокими_брюнетами. Однак є дітки, яких природа нагородила деякими_особливостями — про такого хлопчика ми і хочемо_сьогодні розповісти.

Оллі Трезіса прозвали хлопчик-Піноккіо_через те, що у нього дуже незвичайна форма носа. Причиною тому є деякі особливості будови тіла, про які маму попереджали_протягом всієї вагітності. Дивну форму ніс хлопчик_набув через те, що частина його мозку сформувалася в носових пазухах.

У всьому іншому Оллі цілком схожий з іншими_дітлахами, він любить грати на підлозі зі своїми_іграшками, не дивлячись на зовсім_юний вік, із задоволенням_дивиться мультики і весело_регоче, якщо старша сестричка приєднується до його забав.

Хоча не всі користувачі_мережі згодні з такою думкою. Розглядаючи сімейні_знімки сімейства Трезіс, вони_кажуть, що діткам з такою індивідуальною зовнішністю не місце в нашому_суспільстві.

Мама Оллі з ними не згодна, вона розгорнула справжню акцію на підтримку дітей з нестандартною зовнішністю.

Емі Трезіс з гордістю розповідає про те, наскільки стійкий і мужній її_син, який з гідністю_витримує всі випади на його_долю. Завдяки підтримці близьких людей, хлопчик не відчуває себе обділеним, він живе_насиченим життям, якому може_позаздрити добра половина діточок зі звичайними носами.

Нещодавно Оллі також переніс кілька операцій та хірургічних процедур. Спершу, мама Емі вагалася, чи дозволяти оперувати свого хлопчика, але лікарі сказали, що в іншому випадку йому загрожує інфекція, така як менінгіт.

Всі наступні операції також пройшли добре, завдяки неймовірно кваліфікованим хірургам. Сьогодні у віці 3 років у маленького Оллі все добре. Можете й самі в цьому переконатися …

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Мать родила тройню и отказалась от дочерей в роддоме – ВСЮ жизнь искала, но судьба оказалась хитрее

Leave a Reply

Your email address will not be published.