“Цю страшну помилку при лікуванні може зробити будь-хто, організм гине через навантаження”: лікар про штам “Омікрон”

“Цю страшну помилку при лікуванні може зробити будь-хто, організм гине через навантаження”: лікар про штам “Омікрон”

Зі все більш великою швидкістю штам “Омікрон” поширюється Україною, спричиняючи у інфікованих страшні симптоми й ускладнення, а медики на тлі цих подій закликають людей не поводитися необачно, не сприяти циркуляції вірусу, а також не робити помилок, які можуть призвести до трагедії.

До вчинків, які на перший погляд здаються корисними або майже безневинними слід поставитися із максимальною серйозністю, адже будь-хто за власним хибним розрахунком або сторонньою некомпетентною порадою може вчинити таку помилку, наслідком якої стане цілковита руйнація організму, а то і фатальна розв’язка. Також деякі помилки можуть мати руйнівну дію у довгостроковій перспективі, завдаючи жахливої шкоди вже при якомусь іншому захворюванні.

Як інформує “Molbuk”, лікар-терапевт Олексій Хухрев повідомив, що вживання антибіотиків та кроворозріджувальних препаратів у випадку інфікування штамом “Омікрон” може становити потенційну небезпеку та нашкодити здоров’ю людини.“Прийом цих ліків без призначення лікаря може призвести до розвитку стійкості організму. Це те, що вбиває набагато більше, ніж Омікрон”, – сказав медик.Крім того, Хухрев також порекомендував не вживати сприртних напоїв при зараженні штамом “Омікрон”, оскільки алкоголь навантажує ще страшніше імунну систему, а це може ускладнити лікування.

Leave a Reply

Your email address will not be published.