Через трагедію у Косові МОЗ ініціює навчання з правил поводження з киснем у медзакладах

Через трагедію у Косові МОЗ ініціює навчання з правил поводження з киснем у медзакладах

Міністерство охорони здоров’я спільно з колегами з Державної служби надзвичайних ситуацій ініціюють навчання та консультаційну підтримку закладам охорони здоров’я щодо роботи з киснем.Про це повідомив перший заступник міністра охорони здоров’я Олександр Комаріда під час поїздки до Центральної районної лікарні міста Косів на Івано-Франківщині, де нещодавно сталася пожежа у палаті з хворими на COVID-19, інформують у МОЗ.“Трагедія на Івано-Франківщині стала для всіх дуже дорогим уроком. Тепер ми мусимо бути впевнені, що такого не повториться, тому закликаю усіх медичних працівників долучатися до заходів, які буде проводити МОЗ та ДСНС, і постійно пам’ятати про правила протипожежної безпеки. Ми не можемо наражати на небезпеку людей, які приходять до нас за допомогою та лікуванням”, – наголосив Олександр Комаріда.

Нині лікарня у Косові працює у звичному режимі, окрім реанімаційного відділення, що постраждало внаслідок пожежі. Та важливо, що усіх, хто потребує медичної допомоги у Косові, також приймають медзаклади Коломиї та Верховини.

Нагадаємо, 28 грудня у Косівській центральній районній лікарні трапилася пожежа.Вогонь забрав життя двох пацієнтів. Згодом у реанімації померла медсестра. Також значні тарвми отримали ще двоє медпрацівників.За попередньою інформацією медичних працівників лікарні, внаслідок запалу свічки за померлим від коронавірусу, відбулося загоряння у палаті реанімаційного відділення на першому поверсі чотириповерхової будівлі Косівської ЦРЛ, в якій перебувало семеро хворих, з яких п’ятеро – на COVID-19, загинуло троє осіб.На Прикарпатті 30 грудня оголосили днем жалоби за загиблими на пожежі лікарні у Косові

Leave a Reply

Your email address will not be published.