Чоловік побив дружину, а на суді заявив, що робив їй масаж: наніс 60 ударів палицею

Чоловік побив дружину, а на суді заявив, що робив їй масаж: наніс 60 ударів палицею

На Волині в селищі Ратне Ковельського району чоловік палицею забив до смерті дружину. Однак, в суді він заявив, що просто робив їй масаж, а не бив.Про це йдеться у вироку Ратнівського районного суду Волинської області.Так, слідство встановило, що чоловік в ніч на 27 квітня 2020 року 60 ударами палиці вбив свою дружину. На її тілі були виявлені численні травми.

Вже під час суду, підозрюваний все заперечував. За його словами, напередодні трагедії повернувся додому з риболовлі, але вдома дружину не застав. Коли він подзвонив їй по телефону, та нібито була нетвереза і він чув, що поруч з нею є інший чоловік. По приходу додому, їй нібито стало зле, тоді підозрюваний приніс їй води і вона заснула.

На наступний день коли жінка прокинулася, то поскаржилася на погане самопочуття. Тоді, за словами підозрюваного, він взяв масажер, та зробив потерпілий масаж і навіть дав їй ліки. Коли їй стало гірше, він нібито викликав медиків, проте жінка померла.У суді чоловік намагався переконати, що подружжя ніколи не конфліктувало. Однак, слова підозрюваного категорично спростували п’ять свідків. За їхніми словами, покійна часто скаржилася на свого чоловіка, який зловживав алкоголем і ревнував її. Також він бив жінку тому вона хотіла розлучитися з ним.Один зі свідків розповів, що в день трагедії потерпіла приїхала до нього на велосипеді. Вона розповіла йому про те, що чоловік жорстоко б’є її. Після розмови і вживання алкоголю жінка пішла додому. Свідок стверджував, що вони випили трохи і потерпіла не була п’яною. Ці слова підтвердили камери відеоспостереження та висновки експертів.

Вдалося встановити, що чоловік 60 разів ударив палицею жінку і добивав її ногами. Причиною смерті жінки став травматичний шок. Суд визнав його винним і засудили до 9 років позбавлення волі.

Leave a Reply

Your email address will not be published.