“Що нам робити, допоможіть!”: жінку затягло під лід на водохресних купаннях, кадри трагедії

“Що нам робити, допоможіть!”: жінку затягло під лід на водохресних купаннях, кадри трагедії

Telegram-канал Baza опублікував відео, на якому видно, як жінка 19 січня стрибає в ополонку і відразу зникає під водою, слідом за нею в воду на допомогу кидаються її родичі (щоб його подивитися доскрольте новина вниз).

Стало відомо про трагедію в Росії. Там, під час водохресних купань на річці Оредеж, яка знаходиться в Ленінградській області, потонула молода жінка 1982 року народження. 

Загиблою виявилася 40-річна юристка. У день загибелі вона попарилася в лазні. Після цього жінка пірнула в ополонку, але більше не виринула. Страшно те, що жінка загинула на очах у своїх маленьких дітей і чоловіка.recommended byM24Весь мир неожиданно узнал о планах БайденаДжен Псаки рассказала, чего будет добиваться нынешняя администрацияУЗНАТЬ БОЛЬШЕЗа словами свідків трагедії, чоловік жінки кинувся за нею, і його ледь не потягло під лід. Але його встигли витягнути люди, які перебували неподалік. На відео чути, як хтось видає крик та каже: “Що нам робити? Допоможіть!”. В кінці чути крик і плач дитини.На місце викликали рятувальників. Водолази тричі занурювалися у воду, але знайти тіло жінки вони не зуміли. Кажуть, що їм завадила сильна течія річки. Пошуки тривають вже три дні, але все марно.Варто відзначити, що в Ленінградській області були підготовлені спеціальні місця для купелі. Але місце, де пірнала жінка з сім’єю, не відноситься до їх числа. ДжерелоЕго жену и собаку снимала скрытая камераВпервые Кабаева показала детей: только гляньтеОдна странность укажет на разрушение печени: первый признакОна бросила шарик из фольги в стиралку: теперь все так делают« Попередня стаття40-річна віруюча стрибнула в ополонку і не випливла – на очах у дітей і всієї родини: “Просто знесло течією…” Наступна стаття »Помер перший завідувач кафедри міжнародних відносин Прикарпатського університетуСхожі статтіРаптово перестало битися серце волонтера Костя Миска22 січ. 2022 р.Син знаменитої актриси вирішив піти з життя після свого дня народження: “Наша сім’я спустошена”22 січ. 2022 р.Чоловік Каменських Потап повідомив українцям про трагедію з відомим коміком: “Він був епохою”22 січ. 2022 р.Батько задушив двох дітей, щоб їх мати від нього не пішла: “Знав, що він мені потрібен. Це був контроль”22 січ. 2022 р.“Мама, мамочка, випливи…”: 40 річна юристка потонула на водохреща просто на очах у чоловіка та дітей22 січ. 2022 р.‹›‹›Рекомендовано для ВасВартість квартир у великих містах України: де дешевше купити22 січ. 2022 р. 7

За словами свідків трагедії, чоловік жінки кинувся за нею, і його ледь не потягло під лід. Але його встигли витягнути люди, які перебували неподалік. На відео чути, як хтось видає крик та каже: “Що нам робити? Допоможіть!”. В кінці чути крик і плач дитини.

На місце викликали рятувальників. Водолази тричі занурювалися у воду, але знайти тіло жінки вони не зуміли. Кажуть, що їм завадила сильна течія річки. Пошуки тривають вже три дні, але все марно.Варто відзначити, що в Ленінградській області були підготовлені спеціальні місця для купелі. Але місце, де пірнала жінка з сім’єю, не відноситься до їх числа. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.