“Я не доживу до кінця суду”: стан відомого актора погіршився після таємничої трагедії з донькою

“Я не доживу до кінця суду”: стан відомого актора погіршився після таємничої трагедії з донькою

20 грудня відбулося перше судове слухання з приводу загибелі 32-річної Софії – дівчина потонула в басейні московського фітнес-клубу Jump. Конкін відмовився коментувати, натомість із заявою від його імені виступила адвокат Юлія Нітченко, пише NEWS.ru.

За її словами, актор боїться, що може не дожити до кінця суду. Правозахисниця назвала стан 70-річного Конкіна незадовільним – він багато переживає через те, що в ЗМІ почали очорнювати його сім’ю після загибелі доньки. Постійні стреси негативно впливають на його здоров’я, тим більше, що він інвалід II групи.

“Каже, що якщо так далі відбуватиметься (знову вийдуть в ефір негативні передачі, – ред.), “я не доживу до кінця суду, серце не витримає”, — зазначила адвокат Конкіна.

Засновнику і керуючій фітнес-клубу, де сталася трагедія, Ганні Андріановій пред’явили звинувачення в наданні послуг, що не відповідають вимогам безпеки життя і здоров’я відвідувачів. Їй світить до шести років тюремного ув’язнення.

Крім того, родичі загиблої зажадали компенсаці] моральної шкоди в розмірі 11 мільйонів рублів, і суд схвалив цей позов.Додамо, про те, що Софія померла, її сім’я дізналася через два дні після її зникнення. Виявилося, що дівчина провела деякий час в реанімації, куди її доставили з фітнес-клубу. У Софії залишилася дочка, якій зараз 12 років.

Leave a Reply

Your email address will not be published.