Євгену Коту стало погано під час розповіді про сімейну трагедію: “Отримав такий діагноз в один момент”

Євгену Коту стало погано під час розповіді про сімейну трагедію: “Отримав такий діагноз в один момент”

Як відомо, у батьків Євгена Кота було троє дітей – він, старший на 2,5 роки брат Дмитро та молодша на 7 років сестра Ангеліна. Так, хореограф розповів Єфросініній про старшого брата Дмитра, який помер 5 років тому.

“У 30 років він помер, пішов від нас…Діма захворів на рак. Це був рак крові… Лімфобластний лейкоз Т-клітинний, який страшніший, гірший за В-клітинний. 30 років йому було. У нього якраз була донечка маленька, два рочки. І він отримав такий діагноз в один момент. Ми зрозуміли, що щось не так. У нього по всьому тілу вийшли такі синці, судинки полопали по всьому тілу. Він був впевнений у собі хлопець, як і я дуже, дуже розумний, але жорсткий. До нього всі дослухалися: і мама, і тато, і я, і сестра”, – розповів Кот.

Потім Євгену стало зле, але він все ж повернувся до розмови. Він сказав, що вони з братом були справжніми друзями. Невдовзі після появи синців йому стало зле, вони поїхали в лікарню та дізналися про діагноз.Кот зауважив, що ніхто не думав про погане, адже брат був молодим і його одразу ж почали лікувати. Спершу хвороба відступила, Дмитро був у ремісії, але був змушений пройти курс хіміотерапії.”Він витратив більше 300 тис євро на лікування і помер від побічних ефектів. У нього весь час був стан ремісії і мала бути остання хімія після якого його відпустили б додому і дали справку, що “Здоровий”. Але йому погано вже було той час, дуже сильно погано. Ми його з дому привезли до лікарні, я пам’ятаю, як виводив його з під’їзду, він майже втрачав свідомість, у нього зрачки були такі широкі”, – згадує Кот.Хореограф зазначив, що у брата відмовили нирки, він задихався через воду в легенях, погано бачив. Євген Кот дізнався про смерть брата, коли поїхав додому з лікарні відпочити після того, як декілька діб просидів у лікарні. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.