13-річний хлопчик вбив і двічі зґвалтував дитину – мама страждає вже пів року: “Грала на вулиці…”

13-річний хлопчик вбив і двічі зґвалтував дитину – мама страждає вже пів року: “Грала на вулиці…”

Мати дівчинки, яку позбавив життя 13-річний підліток розповіла свою історію, та чи змогла вибачити вбивцюТетяна розповіла про свою трагедію в передачі “Бути мамою” на Youtube. Жінка розповіла, що відчуває після трагедії. Та всю історію, що трапилася у той день: “Мірочка грала на вулиці”.Дівчинка Мирослава того дня пішла грати, проте подружка, до якої вона пішла, не зустріла її. Подружка сказала, що бачила її та сусідського хлопця, який жив в одному під’їзді з Мірою, разом.

Після пошуків батьків, в яких брав участь сусід, підключили поліцію. Дівчинку знайшли протягом 12 годин. З розбитою головою і згвалтовану.

“У судмедекспертизі встановили, що він вдарив її цеглою по голові 10 разів. А згвалтував раз до вбивства, а раз після”.Також, за словами Тетяни, на тілі виявили сперматозоїди хлопчика. А також його сумку, якою він намагався її душити.Після того як хлопчика засудили, йому дали 3 роки спецшколи.За словами Тетяни, це несправедливо. Вона розповіла, що під час суду сім’ю вбивці її дитину охороняла поліція:”Вони боялися, що ми вдамося до самосуду. Я б його сама вбила своїми руками. Але у мене є ще дитина. Це зупиняє”

Жінка зізналася, що “витягувала” на своїх плечах всіх, і свою матір і батька, яким стало погано, і чоловіка і старшу дочку. Тепер її життя перетворилося на ніщо. Вона сподівається, що є вищі сили, які покарають вбивцю її дочки. Жінка зізналася, що ніколи не пробачить його, він та його сім’я стали її ворогами.

Leave a Reply

Your email address will not be published.