15-річна школярка потрапила під потяг, але дивом вижила: медики борються за життя всіма силами

15-річна школярка потрапила під потяг, але дивом вижила: медики борються за життя всіма силами

Дівчинку збив вантажний потяг, вона дивом залишилася жива, медики відправили дитину в обласну реанімаціюДівчина 15 років вирішали перейти залізничну колію, у невідведеному на місці, вона йшла цілеспрямовано і потрапила під колеса вантажного потяга. Відео з камер спостереження потрапило в Telegram-канал. На відео видно, що дитина пішла до потягу саме тоді, що при переході колії, він її “наздогнав”. Видно, що дитина відлетіла між рейки. 

У повідомленні медиків, які приїхали на місце трагедії, йдеться, що потяг зачепив дівчину, та описані травми, які отримала школярка. 

“Локомотив на залізничому шляху маневрував та зачепив дівчину 15 років. На місці події працювала 1 фельдшерська бригада. Постраждала отримала відкриту черепно-мозкову травму, забій головного мозку, забійні рани тім’яної ділянки голови, закриту травму шийного відділу хребта і була госпіталізована спочатку до лікарні у м. Оріхів, а надалі реанімаційною бригадою була транспортована до лікарні у м. Запоріжжя”, – йдеться у повідомленні обласного центру екстреної медичної допомоги.

У повідомленні на телеграм-каналі йдеться, що на машиніста відкрили кримінальне провадження. Проте на відео чітко видно, що дівчина навіть не глянула вбік, перед тим як йти через колії. Припускають два варіанти, або вона це робила навмисне, або була в навушниках. Проте, якби машиніст дав звуковий сигнал, можливо трагедії б не трапилося.

Leave a Reply

Your email address will not be published.