21-річну Тетяну знайшли задушеною: перед трагедією дзвонила друзям, але ніхто не відгукнувся

21-річну Тетяну знайшли задушеною: перед трагедією дзвонила друзям, але ніхто не відгукнувся

У Хмельницькій області рибалка знайшов мертвою і напівоголеною 21-річну Тетяну. Через місяць убитій Тетяні мало виповнитися 22 роки. Деталі моторошної трагедії розповіли в сюжеті “Надзвичайних новин”Місцевий житель відправився на риболовлю близько 12 дня і по дорозі до річки побачив тіло дівчини. Як розповів хлопець, він до останнього сподівався, що в траві лежить манекен. Але підійшов ближче і зрозумів, що це мертва дівчина.

Тетяна лежала обличчям до землі. Експертиза встановила, що її задушили. В її вбивстві підозрюють місцевого жителя, 35-річного батька двох дітей.

Напередодні ввечері Тетяна разом з подругою Марією відпочивали в клубі. Після цього вони зайшли в місцевий магазин, купили пиво і сухарики. А потім вирушили на зупинку, щоб посидіти на лавці.

Через деякий час до дівчат приєдналися двоє чоловіків, також місцеві жителі. Обидва хлопці вже були трохи нетверезі. Разом з дівчатами вони випили, трохи потанцювали і Марія залишила Тетяну разом з хлопцями.Як пояснила подруга в поліції, їй здалося, що між Тетяною і 35-річним Олександром виникла симпатія. І те, що у цього кавалера є дружина і двоє дітей шкільного віку, її не збентежило.Як тільки дівчина залишилася з чоловіками наодинці, почала дзвонити друзям і знайомим, щоб вони її забрали додому, але ніхто не відгукнувся.

35-річний Олександр повідомив поліції, що вирішив проводити дівчину додому. Але біля будинку Тетяна почала проявляти до нього агресію і спробувала його вдарити. Тоді чоловік схопив її за шию і поклав на землю. Він виправдовується, що хотів її заспокоїти.Дівчина знепритомніла, а Олександр кинувся розтирати її снігом. За словами підозрюваного, коли Тетяна прийшла до тями, він залишив її в снігу біля батьківського дому.На суді він стверджував, що не вбивав дівчину. У його невинність вірить і дружина, мати його двох дітей. Однак у поліції інших підозрюваних зараз немає і Олександра відправили в СІЗО.

Leave a Reply

Your email address will not be published.